Strona Główna | Partnerzy | Galeria | NZS w Kraju | Media o nasPATRONI MEDIALNI:
NZS UMCS

NZS tworzą ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni, szalonych pomysłach i niezaspokojonej ciekawości świata. Naszym celem jest aktywne tworzenie studenckiej rzeczywistości, ale też dobra zabawa! W Zrzeszeniu spotykają się osoby, które chcą dobrze wykorzystać okres studiów. Misją organizacji jest wspieranie kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju studentów oraz integracja środowiska studenckiego. Efektem działalności organizacji jest rozwój jej członków i kreowanie ich na liderów.

Wybraliśmy NZS, ponieważ obca jest nam bierność. Pokazujemy, tworzymy, dyskutujemy, stoimy na straży wszystkiego co młodzieżowe i studenckie.

Zależy nam, aby aktywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego też wspólnie realizujemy wiele wartościowych przedsięwzięć, doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe. W przyjacielskiej atmosferze spędzamy czas, poznajemy interesujące osoby z różnych środowisk, od studentów po dyplomatów czy ludzi biznesu.

Będąc największą organizacją ogólnopolską tworzymy wiele projektów docierających do niemal każdego żaka w Polsce: Studencki Nobel, Wampiriada, StudentKredyt.pl, Drogowskazy Kariery, Pstrykaliada, Poradnia studencka, Jednomandatowe.pl, Chilicup, Spotkania z... i wiele innych. Nasze działania cechuje profesjonalizm i aby skutecznie pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują nie zapominamy o wykreowaniu odpowiednich kadr w stowarzyszeniu. W tym celu na bieżąco przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne dla naszych członków z takich zagadnień jak: pozyskiwanie funduszy, kreowanie wizerunku, zarządzanie projektem i wiele innych.


Agnieszka Zaręba   © 2010 NZS UMCS