Strona Główna | Partnerzy | Galeria | NZS w Kraju | Media o nasPATRONI MEDIALNI:
Campus Akademicki Międzyzdroje 2010 – dla wszystkich nowoprzyjętych studentów i nie tylko…

Jak co roku pod koniec wakacji organizowany jest Campus Akademicki. Ta kultowa impreza nie może odbyć się bez Ciebie. Zaplanuj tak wakacje, by spotkać się ze studentami z całej Polski na słonecznej plaży w Międzyzdrojach. Niezapomniane chwile, nowe znajomości, udane imprezy, koncerty, kabarety, dyskoteki, kino, plaża, bieg nocny jednym słowem tydzień zasłużonego odpoczynku i zabawy przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego.

Nie trzeba chyba dodawać, że oprócz wspaniałej przygody na Campusie można również każdego dnia wyruszać by poznawać okolicę. Międzyzdroje to tętniący życiem największy wakacyjny kurort na Zachodnim Wybrzeżu! Liczne kafejki, puby, restauracje i inne miejsca rozrywki dla młodych ludzi czekają na Was otworem!

Pamiętajcie również o biegu nocnym i o strojach na plażę, bowiem prognozy oparte na wieloletnich obserwacjach tradycyjnie na wrzesień zapowiadają nad Bałtykiem słoneczną pogodę i co najważniejsze ciepłą wodę w morzu. Nie zastanawiaj się długo przecież wiesz, że na Campusie trzeba być. Szczegóły zobacz na

Dla pierwszaka udział w Campusie to najlepsza okazja by jeszcze przed październikiem:

Ponadto Campus to koncerty muzyczne, kabareton oraz wieczorne imprezy i bogaty program merytoryczny.

Przy Campusie współpracują studenci z całej Polski!

Koordynator Regionalny

Małgorzata Alf
tel: 509 224 647
e-mail: malgorzata.alf@gmail.com

Agnieszka Zaręba   © 2010 NZS UMCS