Strona Główna | Partnerzy | Galeria | NZS w Kraju | Media o nas
Wyróżnia Cię wszechstronność naukowa, społeczna czy biznesowa? Ten Konkurs jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś studentem uczelni publicznej lub prywatnej, nie ukończyłeś 28 roku życia oraz w poprzednim semestrze uzyskałeś średnią ocen - minimum 4,0, wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.studenckinobel.pl i daj się wyróżnić! Zdobądź laur najlepszego studenta w Polsce!

Kryteria oceny obejmują m.in.: osiągnięcia naukowe, znajomość języków obcych, wymiany studenckie krajowe i zagraniczne, studencką działalność naukową i organizacyjną, praktyki, staże i pracę zawodową, udział w konferencjach, własne publikacje.

W Konkursie nagradzani są również najlepsi w 9 kategoriach branżowych, takich jak: nauki rolniczo-przyrodnicze, inżynieryjne i techniczne, medyczne i o zdrowiu, prawnicze, ekonomiczne, humanistyczne, ścisłe, społeczne, sport.

Studencki Nobel 2013 to trzyetapowa selekcja celem wyłonienia najzdolniejszych ze zdolnych. Na etapie uczelnianym, która potrwa od 1 do 31 marca, czekamy na Wasze zgłoszenia przesyłane za pomocą formularza ze strony www.studenckinobel.pl. Etap regionalny pozwoli wyłonić najlepszych studentów w danym województwie. Laureaci tego poziomu będą ubiegać się na etapie krajowym o laur Studenckiego Nobla 2013. Rozstrzygnięcia każdego ze stopni wiążą się z cennymi nagrodami i uznaniem w światów biznesu i nauki, które patronują konkursowi.

Kryteria oraz regulamin konkursu znajdziesz www.studenckinobel.plAgnieszka Zaręba   © 2010 NZS UMCS