Strona Główna | Partnerzy | Galeria | NZS w Kraju | Media o nas

PATRONI MEDIALNI:
Niezależne Zrzeszenie Studentów UMCS organizuje dwa razy w ciągu roku akademickiego akcję honorowego krwiodawstwa WAMPIRIADA.

Krew jest potrzebna codziennie, w dużych ilościach, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego nie udało się wytworzyć syntetycznie. Ty też możesz pomóc!

Krew jest niezbędna nie tylko ofiarom wypadków, ale także cierpiącym na szereg poważnych chorób. Przetaczana podczas transfuzji lub podawana w postaci przetworzonych preparatów, pozwala ratować życie i zdrowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wampiriadzie studentów lubelskich uczelni i zapewniamy każdemu uczestnikowi naszej akcji dodatkowe upominki od sponsorów.

Wampiriada jest akcją honorowego krwiodawstwa. Celem akcji jest zachęcenie jak największej ilości osób do oddania krwi, informowanie społeczeństwa o krwiodawstwie i krwiolecznictwie, zaangażowanie w promocję krwiodawstwa instytucji i osób publicznych. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 18.12.2013r., odbędzie się jak co roku w Domu Studenckim Grześ na miasteczku Akademickim.

Koordynator Regionalny

Anna Forszewska
tel:504 303 827

Sponsorzy:


Agnieszka Zaręba   © 2010 NZS UMCS